Schubertíada Vilabertran
Saturday 13 August
12:00 h
Espai Misteri · Deu d'Aigua Vilajuïga
Cosmos Quartet
Sunday 14 August
20:00 h
Basílica de Santa Maria de Castelló d'Empúries
Montserrat Torrent Serra
Friday 19 August
20:30 h
Canònica de Santa Maria de Vilabertran
Matthias Goerne
Saturday 20 August
12:00 h
Espai Misteri · Deu d'Aigua Vilajuïga
Eudald Buch
Friday 26 August
18:00 h
Canònica de Santa Maria de Vilabertran
Christian Blackshaw
Sunday 28 August
19:30 h
Canònica de Santa Maria de Vilabertran
Quartet Casals

 

Schubertíada Barcelona
POSTPONED. NEW DATE
Monday 13 June
20:00 h
Palau de la Música Catalana. Petit Palau
Johannes Kammler

 

Schubertíada Cantàbria
Friday 29 April
19:30 h
Iglesia de Santa María de los Ángeles (San Vicente de la Barquera)
Katharina Konradi
Saturday 30 April
19:30 h
Palacio de Sobrellano (Comillas)
Till Fellner
Sunday 1 May
12:00 h
Casa-Museo Jesús de Monasterio (Casar de Periedo, Cabezón de la Sal)
Cosmos Quartet